Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : CLOU

CLOU Su Bazlı Ahşap Kurt Dökücü - Tahta Kurdu Temizleyici 750 ML

Özellikleri: Ahşaptan zararlı böcekleri uzaklaştıran ve aynı zamanda önleyici etkisi bulunan “DIN 68800 Bölüm-4” İnsektisit içeren, renksiz, etkili, düşük kokulu üründür. İnce kıvamı ile ahşaba derin nüfuz etmesini sağlar. 

Kullanım Alanları:
 Ağaç kurtları ve diğer zararlı böceklerin istilasına uğramış dış mekan ahşapların ve mobilyaların veya iç mekanda küçük nesnelerin mücadelesinde maksimum 2-3m² alanda kullanılır. Direkt gıda veya hayvan yemleri ile temas edecek ahşaplarda kullanılmaz. İç mekanda büyük alanlarda kullanmayınız. Sadece nitelikli uzman kadro tarafından yapılmalıdır.

Etkin Madde: %0,25 (2,50 gr/Lt) Permetrin (ISO), BAuA-Nr. N-53731
Tüketim: 750 ml ile yaklaşık 3 m² alan 2 kat yapılır. 

Ön Hazırlık: Zarar görmüş yüzeyin, boyalı veya vernikli kısımlarını iyice kapatınız. Bitkileri bağlayınız. Direkt yiyecek ve hayvan yemler ile temas edecek ahşaplarda kullanmayınız.
Kullanım: Kullanımdan önce iyice karıştırınız. 15 °C altında işlem yapmayınız. Yumuşak bir fırça ile 2 kere sürünüz. 1.  katı iyice kurutunuz. Daha sonra 2. katı sürünüz veya bir şırınga ile deliklere zerk ediniz. Ardından bir macunveya mumile delikleri kapatınız. Mümkün olduğunca dış mekanda uygulayınız. Kullanım esnasında ve kurumasında özellikle iç mekanda kullanımında ortamın iyice havalandırılmasına özen gösteriniz. Eldiven kullanınız, gözlerinizi olabilecek sıçramalara karşı gözlük ile koruyunuz.
Kullanım Miktarı: 300-350ml/m² 
Kuruma: 24 saat sonra veya ahşap tamamen kuruduğunda renklendirme, boya, vernik, wax veya yağ sürülebilir. 
Aletlerin Temizliği: Kullanılan aletleri derhal soğuk su ile temizleyiniz. 
Depolama: Kuru ve serin yerde gıda maddelerinden uzak muhafaza ediniz. 30°C üstünde uzun süre depolamayınız. Üretim tarihinden itibaren orijinal ambalajında 2 sene raf ömrü vardır.
Bertaraf: Tamamen boş ambalajları geri dönüşüme veriniz. Sıvı atıkları ve temizlik atıklarını atık toplama merkezine veriniz. (EAK-Nr.03 02 02) 

UYARILAR:
 CLOU AĞAÇ KURDU-EX Kurt dökücüyü kullanmadan önce etiketini okuyunuz. Tabanca ile atmayınız. Ahşap koruyucular ahşabı kurt ve böceklerden korumak için biyosidal etkin maddeler içerirler. Sadece kullanım talimatlarına göre ve doğru kullanım alanlarında uygulama yapınız. Yanlış kullanım sağlık ve çevre zararlarına yol açabilir. Ürün veya atıklarını su, yer veya kanalizasyona dökmeyiniz. Bu ürün uygulandığında herhangi bir şey ne yiyiniz, ne de içiniz, ne de sigara içiniz. Uzun vadede su organizmaları için çok zehirlidir. Permetrin (ISO) içerir. Doğaya salınmamasına dikkat ediniz. Göz ve cilt ile temas etmeyiniz. Ciddi göz tahrişine neden olur. Alerjik reaksiyonlara neden olabilir. 

GÖZ İLE TEMAS ETTİĞİNDE:
 Birkaç dakika dikkatli şekilde su ile yıkayınız. Lenslerinizi çıkarınız. Yıkamaya devam ediniz. Göz tahrişi devam ederse: Doktora başvurunuz. Zehir merkezini arayınız. Doktor tavsiyesi gerektiğinde ambalajı veya etiketi hazır bulundurunuz. Tekrarlanan temas, kuru ve çatlak cilde yol açabilir. Çocukların ulaşamadığı yerlerde saklayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. İyi havalandırılmış ortamda kullanınız. İçildiğinde derhal doktora başvurunuz. Ulusal Zehir Danışma Merkezi 114‘ü arayınız.

www.burdanalsan.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}